Vonios Kambario Interjeras

Vonios interjeras ir jį planuojant pasirenkami sprendimai priklauso nuo patalpos dydžio, šeimos narių kiekio bei poreikių.

Įrengiant vonią, reikėtų atsakyti į kelis esminius klausimus: ar vonios ir tualeto patalpa bus atskirai, ar kartu, ar vonioje bus laikoma daug daiktų ir prireiks didesnių baldų, ar pirmenybę teiksite minimalistiniam, neperkrautam vonios interjerui, ir pan. Vonios interjero planavimas prasideda būtent nuo idėjų ir norų išgryninimo.

Screenshot_13
Pagrindinis puslapis » Vonios interjeras

Šiandien Interjero fabrike
Naujausi patarimai, idėjos ir produktų pristatymai

Namų erdvės
Patarimai | Nuotraukos | Idėjos | Produktai

Daugiau pasirinkimo alternatyvų turėsite įrenginėdami didelę vonią – nereikės sukti galvos, kaip viską sutalpinti. Vonią remontuojant, teks prisitaikyti prie esamo patalpos dydžio ir suplanavimo. Mažoje vonioje reikės ieškoti sprendimų, optiškai didinančių erdvę – rinktis šviesių spalvų sienas, grindų dangą, pakabinamus baldus, pakabinti veidrodžių. Optiškai erdvę padidinti padės ir subalansuotas vonios kambario apšvietimas.Įrenginėjant vonios kambarį, susiduriama su įvairiais iššūkiais. Dažnai ieškantieji idėjų vonios kambariui svarsto, kas geriau – vonia ar dušas, kokius baldus, medžiagas rinktis patalpoje, kurioje tvyro drėgmė.

Ieškokite profesionalų pagalbos

Planuojant vonios kambario dizainą, reikėtų bendradarbiauti su interjero dizaineriusantechniku,  elektriku, plytelių klojėju ir kitais specialistais. Jie padės įsirengti saugią, praktišką, šiuolaikišką vonią, parinks geriausius atstumus ir aukščius, padės išsirinkti aukščiausios kokybės įrangą bei baldus pagal biudžetą ir pageidavimus. Kvalifikuotų specialistų kontaktų rasite svetainėje Interjerofabrikas.lt.

Tiesa, prieš susitinkant su interjero dizaineriu, jau reikia maždaug žinoti, kokius reikalavimus keliate ir kokio vonios kambario norėtumėte. Rekomenduojame pavartyti interjero dizaino žurnalus bei pasidairyti užsienio tinklaraščiuose – žinosite naujausias tendencijas, bus lengviau apsispręsti, koks koloritas turėtų vyrauti vonioje, kokioms medžiagoms ir kokiam apšvietimui teiksite pirmenybę.

Dermė su bendru namų stiliumi, dizainas – pagal specifinius niuansus

Vonios kambario interjeras turėtų atitikti ir bendrą namų stilių: pavyzdžiui, jei namuose vyrauja minimalistinis modernus interjeras, jį išlaikyti reikėtų ir įrenginėjant vonią. Kai šiandien prekių pasirinkimas – toks gausus, prie interjero kruopščiai reikėtų derinti visas detales – nuo vandens čiaupų ir vonios užuolaidų iki veidrodžių rėmų bei spintelių durelių.

Kas geriau – vonia ar dušas?

Vonia arba dušas – pagrindinis patalpos akcentas, po to rikiuojasi unitazas, praustuvas, skalbimo mašina ir džiovyklė, ir tik po to prie jų pritaikomi vonios kambario baldai. Pagrindiniai ir dažniausiai pasirenkami vonios baldai – spintelės po praustuvu, pakabinamos arba pastatomos spintelės, įvairių formų ir tipų vonios lentynos.

Anot interjero dizainerių, vonia – universalesnis pasirinkimas, nes ją galima naudoti ir kaip dušą. Idealiu atveju galima įsirengti ir vonią, ir dušą. Pasirinkimo alternatyvų sumažėja, jei patalpa – miniatiūrinė: tada belieka įrengti dušą, antraip netilps nei praustuvė, nei didesnių matmenų spintelė, nei juo labiau skalbimo mašina. Galima rinktis variantą „du viename“ - hibridą: dušą ir pusvonę kartu. Kas geriau – vonia ar dušas – tai ne vienintelis klausimas, kurį užduoda įsirenginėjantys vonios kambarį. Pavyzdžiui, pasirinkus dušą, dar reikės nuspręsti, ar rinktis dušo kabiną, ar tiesiai ant plytelių sumontuoti stiklinę pertvarą. Svarbu, kad vonios pertvara būtų ne tik stilinga, patvari, bet ir lengvai prižiūrima – ant jos nesimatytų kalkių likučių.

Prisiminkite, kad gerai suprojektuota vonia atitiks šiuolaikinio žmogaus poreikius, bus ne tik patogi, bet ir jauki bei saugi.