hansgrohe 2021 metų naujienos. Ką pristatė vienas didžiausių santechnikos gamintojų?

Kiekvienais metais santechnikos gamintojai pristato ir pradeda naujų produktų gamybą. Bendradarbiaudami su architektais, produktų bei interjero dizaineriais, gamintojai nukreipia visą pasaulį vienokia ar kitokia interjero tendencijos kryptimi.

Šių metų kovo 16-18 dienomis, vienas didžiausių santechnikos gamintojų hansgrohe Group pristatė savo naujienas, su kuriomis norime Jus supažindinti.

AXOR One

 

Viena ispūdingiausių AXOR prekinio ženklo naujienų šiais metais yra  AXOR One serija, kurios šūkis: “Esmė yra paprastumas”

Minimalistinis dizainas, pažįstamos ir aiškios linijos, intuityvus valdymas ir visiškas kontrolės tikslumas – taip būtų galima apibūdinti šios serijos maišytuvus praustuvams. Išskirtinės išvaizdos maišytuvai turi naują ir įdomų vandens srovės bei temperatūros valdymą – pirminė rankenėlės padėtis yra šalto vandens („CoolStart”). Ją reikia spustelti („Select”) ir pasukti, norint šiltesnio, ar karšto vandens. AXOR One serijos maišytuvus galima rinktis iš chromo blizgios, juodos matinės arba AXOR „Finishplus” atspalvių paletės.

 

„hansgrohe Vivenis” – Judančio Vandens Patirtis

 

Subtilios rankenelės ir itin plataus, bet lygaus čiaupo derinys pabrėžia natūralų maišytuvo paprastumą. Inovatyvus aeratorius su „AirPower” technologija oru praturtina tekantį vandenį. Ši krioklio tipo srovė „WaterfallStream” sukuria švelnius ir pilnaverčius vandens lašelius. Vandens ir energijos taupymas užtikrinamas su taupymo technologija „EcoSmart“– tik penkių litrų per minutę vandens suvartojimas.

„hansgrohe Vivenis“ vandens maišytuvai siūlomi ne tik chromuoti, bet ir matinės juodos „Matt Black“ bei matinės baltos „Matt White“ spalvų paviršiais. Siūlomi skirtingų aukščių maišytuvai praustuvui, maišytuvai voniai, dušui ir bide. Prie šios serijos maišytuvų puikiai tinka „hansgrohe Pulsify“ dušo asortimentas ir „hansgrohe Addstoris“ aksesuarai.

 

hansgrohe Pulsify

„hansgrohe Pulsify“ serija vonios kambariui suteikia naują dušo patirtį. Dušo sistemos 260 milimetrų stacionari dušo galva su reguliuojamu kampu leis visiškai atsipalaiduoti po įtempto dienos darbo. Purškimo režimas iš galvos dušo į rankinį dušą yra perjungiamas paprastu mygtuko paspaudimu ant maišytuvo korpuso. Į „ShowerTablet” termostatą ne tik integruoti temperatūros ir vandens srauto valdikliai, bet ir daugiau nei 40 centimetrų ilgio lentyna, kuri yra puiki vieta dušo želei, šampūnui, o šalia taip pat ir laikiklis rankinei dušo galvutei.

„hansgrohe Pulsify“ dušo galvos išsiskiria moderniu ir įspūdingu dizainu. Apvalios, lengvai valomos formos puikiai tiks įvairiems vonios kambario stiliams. Be chromuoto, taip pat siūlomi ir spalvoti paviršiai – juodas matinis „Matt Black“ ir matinis baltas „Matt White“, todėl „hansgrohe Pulsify“ idealiai galima derinti įvairioje aplinkoje

hansgrohe Finoris

 

Nė vienas namo kambarys netenkina tiek skirtingų poreikių, kiek turi tenkinti vonios kambarys. Kartais tai rytinio chaoso vieta, o kartais – vieta relaksacijai po darbo dienos. Kuo daugiau žmonių namuose, tuo daugiau reikalavimų reikia įvykdyti.

hansgrohe „Finoris“ atitinka šiuos reikalavimus dėl minimalistinio dizaino ir maksimalaus lankstumo. Viena paslėpta, novatoriška naujovė ir maišytuvas gali būti panaudojamas įvairiems tikslams, pradedant nuo plaukų plovimo, mažylio maudynių iki mėgstamo megztinio plovimo rankomis.

„hansgrohe Finoris” privalumai:

– Naujoviškas sprendimas kasdienei veiklai aplink kriauklę.
– Ištraukiamoji dušo galvutė su 500 milimetrų veikimo spinduliu subtiliai integruota į magnetinio pritraukimo laikiklį, todėl po kiekvieno naudojimo sklandžiai grįžta į pradinę padėtį. Tai suteikia daug judėjimo laisvės ir palengvina kasdienius darbus.
– Lengvu mygtuko paspaudimu galima pasirinkti laminarinę arba „PowderRain“ srovę.
– „ComfortZone“  –  galima užsisakyti trijų  skirtingų aukščių. Tai reiškia, kad „hansgrohe Finoris” galima derinti su įvairiais praustuvų modeliais.
– Plonas, geometrinis maišytuvų dizainas suteikia šiuolaikišką išvaizdą vonios kambariui.
– Galimos trys paviršių spalvos: chromo blizgi, juoda ir balta matinė.
– „hansgrohe Finoris“ maišytuvų asortimente galima rasti visų reikalingų prietaisų vonios kambariui – nuo praustuvo iki vonios ar dušo maišytuvo.

 

Naujoji „hansgrohe AddStoris“ aksesuarų linija

Naujoji „hansgrohe AddStoris“ aksesuarų linija siūlo įvairius modernaus, minimalistinio dizaino produktus ir leidžia savo kūrybą pritaikyti harmoningam vonios kambario dizainui. Aiškios, lygios formos ir diskretiška išvaizda leidžia šiuos aksesuarus derinti su įvairiais stiliais. „hansgrohe AddStoris“ aksesuarai galimi ne tik chromuoti, bet ir įvairių spalvotų paviršių: „Matt Black“, „Matt White“, „Polished Gold Optic“, „Brushed Bronze“ ir „Brushed Black Chrome“.

Rafinuotas vonios kambarys pasižymi gerai apgalvotu planavimu, aukščiausios kokybės medžiagomis ir aukštos kokybės produktais visais dizaino aspektais. Nuo individualių kabliukų iki muilinės ar rankšluosčių laikiklio – „hansgrohe AddStoris“ siūlo daugybę aksesuarų, kurie spindinčio aukso paviršiumi papuoš vonios kambarį.

hansgrohe Wallstoris

Individualumas vonios kambaryje – lengvesnis nei bet kada anksčiau

Kuo tvarkingesni jūsų namai, tuo komfortiškiau jausitės . Neabejojama, kad tvarkingas jūsų daiktų išdėstymas turi raminantį poveikį. „hansgrohe WallStoris“ vonios aksesuarų serija, sukurianti šią harmoniją vonios kambaryje. Principas yra labai paprastas ir be galo pritaikomas: juosta su moduliniais priedais ir didelis galimų derinių skaičius. Tiesiog išsirinkite juostos ilgį ir numatykite jos vietą pagal savo poreikius. Nesvarbu, ar pasirinksite lentynas, kabliukus ar krepšelius: modulius galite sujungti į 40 000 skirtingų būdų. Pasiruoškite atsisveikinti su chaosu!

Gamyba bus pradėta šių metų spalio mėnesį, tad netrukus atnaujinsime šią skiltį su produktais!

hansgrohe Vernis „Blend” ir „Shape”

 

„hansgrohe Vernis” serija išskiria dvi formas – apvalią „Blend“ ir kampuotą „Shape“. Šios serijos produktus galima rinktis iš dviejų paviršio padengimų: chromo arba juodo matinio. Šios serijos produktai pasižymi itin patrauklia kaina

Šaltinis: Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys.