Miegamojo interjeras

Miegamasis – tai jaukumo ir poilsio oazė, kurioje atmosfera turi būti šilta, maloni ir raminanti.

Svetainėje Interjerofabrikas.lt rasite ne tik daugybę naudingų patarimų, bet ir kvalifikuotų specialistų, patarsiančių, kokie interjero sprendimai ir koks apšvietimas miegamajame labiausiai pasiteisintų Jūsų atveju, kokias apdailos medžiagas pasirinkti sienoms ir grindims, kokius baldus įsigyti, kaip interjerui suteikti jaukumo ir apskritai kaip susikurti erdvę, kurioje tiesiog būtų gera leisti laisvalaikį.

Screenshot_15
Pagrindinis puslapis » Miegamojo interjeras

Šiandien Interjero fabrike
Naujausi patarimai, idėjos ir produktų pristatymai

Namų erdvės
Patarimai | Nuotraukos | Idėjos | Produktai

Specialistai visuomet omenyje turi visus nenumatytus atvejus ir pasiūlo kur kas funkcionalesnių sprendimų tiek taupantiems erdvę, tiek ir nežinantiems, kaip įrengti erdvų miegamąjį. Interjero dizainerių paslaugos itin praverčia, kai miegamajame reikia įrengti nedidelę darbo erdvę – pastatyti rašomąjį stalą ir sutalpinti segtuvus su dokumentais. Interjero dizaineriai pasiūlo įvairių sprendimų, pavyzdžiui, atskiria erdves širma arba parenka su erdve puikiai susiliejančius ir iš konteksto neiškrentančius baldus.

Miegamojo apšvietimas

Norint parinkti tinkamą apšvietimą miegamajame, dažnai bazinių žinių nepakanka, ypač jei jos apsiriboja vieno šviestuvo kabinimu kambario cente. Miegamajame apšvietimas turėtų būti išskaidytas, reguliuojamo intensyvumo, šviestuvai turėtų jaukiai išsklaidyti šviesą ir apšviesti esminius miegamojo elementus, pvz., lovą ar spintą. Patariama rinktis stalines lempas ant spintelių prie lovos, tinka pastatomieji šviestuvai. Taip pat svarbu pasirinkti šviestuvus su tinkamo atspalvio lemputėmis: miegamajame turėtų vyrauti gelsva šviesa, leidžianti atsipalaiduoti ir nuraminti mintis.

Šiltas ir jaukus miegamojo interjeras nebūtinai turi būti nykus ir nuobodus. Patyrę interjero dizaineriai, bendradarbiaujantys su „Interjero fabriku“, padės rasti akcentų, kurie miegamajam suteiktų daugiau charakteringumo, išskirtinumo bei šiuolaikiškumo.

Miegamojo interjero sėkmės paslaptis – ryškūs ir skoningi akcentai

Įrenginėjant miegamąjį, nereikėtų bijoti ir ryškesnių spalvų: jei sienos dažomos baltai, o grindys – pilkšvo ar rusvo laminato, galima rinktis lovą spalvotu galvūgaliu, įsigyti ryškesnių audinių lovatieses, pagalvėles, įvairius smulkius interjero dekoro elementus. Erdvei švelnumo, minkštumo, jaukumo suteikia tekstilė, kilimai, užuolaidos, tad šių elementų gali būti gausiau nei kituose kambariuose. Norint sukurti patrauklią miegamojo erdvę, reikėtų nebijoti drąsesnių ir aštresnių interpretacijų.

Tinkamas erdvės planavimas

Kuriant miegamojo interjerą, labai svarbu tinkamai suplanuoti erdvę. Kartais pasirenkama per didelė lova, todėl sunkiai telpa kiti miegamojo baldai. Miegamajame nė vienas iš interjero elementų neturėtų trukdyti laisvai judėti, tad ieškokite sprendimų, galinčių padėti taupyti erdvę, pavyzdžiui, spintą stumdomomis durimis. Jeigu miegamajame mažai vietos, tuomet vietoj naktinės spintelės su stalčiais patogiau rinktis didesnę komodą. Ieškodami baldų miegamajam, visuomet atkreipkite dėmesį ne tik į jų grožį, bet ir į funkcionalumą, talpumą. Jei namuose nėra atskiros drabužinės, miegamajame būtina turėti talpią spintą.