Perkame santechniką internetu – iššūkiai ir sprendimai

Vonios kambarys | Partnerio nuotrauka | Straipsnio apačioje rasite produktus

Gruodžio mėnesį sustiprintas karantinas sujaukė daugelio žmonių, nusprendusių įsirengti savo namus, planus. Kuomet į vonios kambario įrangos parduotuves nuvykti apžiūrėti reikiamų daiktų tiesiog neįmanoma, daugelis renkasi įsigyti prekes internetu. Visgi perkant prekes internetinėse parduotuvėse, pirkėjai dažnai suklysta jas komplektuojant, mat yra pamirštama įvertinti įrangos suderinamumą. Dėl šios priežasties galimos bereikalingos papildomos išlaidos ir laiko sąnaudos

Trumpi patarimai, nuo ko pradėti, norint išvengti įsirengimo klaidų

 

Laikasnamams.lt vadovas Kęstutis pabrėžia, jog karantino metu įsigyjant prekes nutoliniu būdu svarbiausias yra planavimas. Aplaidumas pirmosiose darbų stadijose gali prailginti darbus, o skubotumas – privesti prie kertinių klaidų, dėl kurių darbus gali tekti pradėti iš naujo.

 

Svarbiausias ir pats anksčiausias etapas – išsiaiškinti Jūsų technines galimybes. Tai ypatingai svarbu įsigijus būstą su jau atlikta daline apdaila – kuomet norams, įsirengti vonios kambarį savaip gali trukdyti jau išvesti kanalizacijos bei vandentiekio taškai. Tais atvejais, kuomet šių inžinerinių sistemų projektai dar yra rengiami, iškart reikėtų planuoti, kur kokie santechnikos prietaisai galėtų stovėti. 

Partnerio nuotrauka | Vonios kambario santechnikos išvadai ir įvadai

Laikasnamams.lt ekspertai taip pat pataria susikurti preliminarų savojo vonios kambario santechnikos įrangos, baldų bei technikos išplanavimo brėžinį.

 

Tam puikiai tinka šiuolaikinės programėlės, pavyzdžiui Planner 5d. Jei nesijaučiate patogiai naudodamiesi kompiuteriu, brėžinį puikiai galite pasidaryti ir ant languoto popieriaus lapo.  Ir patikėkite – tai nėra laiko švaistymas. Išplanavimo brėžinys bei minimali vizualizacija Jums padės įsivaizduoti kokie prietaisai Jums reikalingi, kokio dydžio jie turėtų būti ir kokių techninių sprendimų Jums prireiks.

Planner 5d nuotrauka

Paskutinis planavimo proceso žingsnis yra biudžeto įsivardijimas. Kiekvienas vonios kambario įrengimo ar renovacijos projektas yra unikalus, tad nėra vieno biudžeto, kuris tiks kiekvienam. Pavyzdžiui, vonios kaina gali varijuoti nuo šimto iki kelių tūkstančių, priklausomai nuo vonios tipo, medžiagiškumo ir komplektacijos. Iš anksto nusistatydami sumą, kurią ruošiatės paskirti, jūs lengviau galėsite priimti sprendimus, kur galite išleisti daugiau, o kur galima sutaupyti, kuomet ateis metas pirkti santechnikos įrangą, vonios techniką ir baldus.

Iššūkiai apsiperkant internetu – Laikasnamams.lt padeda juos spręsti

 

Laikasnamams.lt vadovas Kęstutis patvirtina, jog konsultantų rolė vonios įrengimo darbuose visuomet yra svarbi.  Santechnikos kompleksiškumas ir produktų opcijos dažnai priverčia pasimesti klientus, todėl be klaidų savarankiškai surinkti vonios įrangos krepšelį yra labai sunku. 

Vien „Laikas namams” internetinėje parduotuvėje egzistuoja per 8000 tūkstančius produktų su įvairiais dydžių, spalvų ar funkcionalumų variantais. Žmonės dažnai mano, jog pakanka daiktą pamatyti ar pažiupinėti, tačiau išties, tai duoda mažai naudos, jei su santechnikos produktų pirkimu susiduriate vos 3-5 kartus per gyvenimą.

Laikasnamams..lt įrangos salonas – ofisas

„Laikas namams” elektroninė parduotuvė teikia šiandienos sąlygoms pritaikytą paslaugą – išsamias nuotolines ekspertų konsultacijas.

 

Pagrindinis šių konsultacijų tikslas yra suderinti kliento galimybes su jų norais ir parinkti tinkamą įrangą kliento vonios kambariui. Paprastai viena tokia konsultacija trunka nuo 2 iki 3 valandų.

Ką šios konsultacijos metu gauna klientas?

  • Kartu su Jumis iššiaiškinami Jūsų tikrieji poreikiai;
  • Patikrinama, ar techninės Jūsų galimybės suderinamos su norais ir poreikiais;
  • Ekspertas pasiūlys jums tinkamiausius vonios kambario produktus bei, esant poreikiui, detaliai paaiškins, kuo įvairūs produktai skiriasi vieni nuo kitų;
  • Konsultacijos pabaigoje gaunate vonios kambario santechnikos, technikos bei baldų sąmatą

Laikasnamams.lt vadovas Kęstutis akcentuoja, jog šiame darbe yra  itin svarbus profesionalumas, todėl konsultuojantys ekspertai visuomet stengiasi į klientų namus žvelgti su tokia pačia pagarba bei atidumu, kokia žvelgia ir pats klientas.

Beje, tokias konsultacijas „Laikas namams” rengia ne tik klientams įsirenginėjantiems vonios kambarius, tačiau ir klientams, kuriems aktuali virtuvės įranga. Po detalios konsultacijos su vonios kambario įrangos ekspertu, jūs galėsite būti užtikrinti, jog produktai, kuriuos užsisakysite nė neišėję iš savo namų, atitiks jūsų lūkesčius bei bus tinkami jūsų vonios kambariui.

 „Laikas namams” taip pat bendradarbiauja su partneriais interjero kūrimo bei baldų gamybos srityse, todėl konsultacijos metu ekspertai jums taip pat galės parekomenduoti profesionalų kitose srityse, kurie padės išpildyti jūsų sumanymus ir galės jums patarti.

Apsilankykite  – www.Laikasnamams.lt

 

Nuotraukose panaudoti produktai

 

Šaltinis: Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys