logo_laikasnamams

VONIOS BEI VIRTUVĖS ĮRANGA INTERNETE

LN apl-91 (1)

Kokybiška vonios įranga bei virtuvės technika Specializuota internetinė parduotuvė su specialistų komanda

Esame specializuota internetinė parduotuvė, kurioje rasite ne tik kokybiškus vonios kambario bei virtuvės įrangos produktus. Prisidėjome prie daugiau nei 11,000 kokybškų būstų įrengimo, todėl galime Jums padėti įgyvendinti savojo vonios kambario ar virtuvės viziją.

Mūsų komanda pasiruošusi tinkamai ir išsamiai Jus pakonsultuoti santechnikos ar buitinės technikos klausimais nepaliekant abejonių dėl daiktų tinkamumo būtent Jums. Mūsų patikrinti partneriai interjero kūrimo ar baldų gamybos srityje Jums gali padėti išpildyti Jūsų sumanymus.

Vertinantiems savo laiką Kuriame pridėtinę vertę klientams ir partneriams

Deriname interneto galimybes su salono privalumais, todėl Jūs neprivalėsite vaikščioti po skirtingus vonios įrangos salonus. Platų prekių asortimentą parodysime elektroninėje parduotuvėje, o tokias svarbias detales, kaip spalva ar produktų suderinamumas parodysime gyvai. Iš mūsų gausite atsakymus, bei aiškias vonios bei virtuvės kambarių sąmatas. Turime platų gamintojų, tiekėjų ir partnerių tinklą, todėl galime pasiūlyti bene plačiausią kokybiškos santechnikos asortimentą Lietuvoje.

20200914_113336

Kontaktai


Taikos pr. 141 C korpusas
LT-51132 Kaunas
Įmonės kodas 303017125
PVM mok. k. LT100007596213

laikasnamams