Santechnika
Raskite įrangos pardavėjus bei montuotojus

Pagrindinis puslapis » ĮMONĖS IR SPECIALISTAI » Santechnikos specialistai

Prisijunkite prie IF bendruomenės Įkvėpimas, patarimai ir pasiūlymai

Tiesiai į Jūsų el.paštą

Ieškote profesionalių santechnikų, įvairių santechnikos prekių nuo smulkiausių detalių iki stambių įrenginių? Svetainėje Interjerofabrikas.lt rasite specialistųįrangos gamintojų, santechnikos įrangos salonų ar internetinių parduotuvių rekomendacijų bei kontaktus. Santechnikų paslaugas rinktis būtina, jei tikitės aukštos darbų kokybės ir ilgo santechninių sistemų tarnavimo.

Katalogas nuolat papildomas profesionalių įmonių ir meistrų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio ir visos Lietuvos kontaktais.

Daugelis mano, kad santechnikai montuoja ir prižiūri vandentiekio, kanalizacijos sistemas, tačiau jų paslaugų spektras – daug platesnis. Santechnikai teikia įvairias ir tarp individualių namų savininkų populiarias paslaugas, pavyzdžiui, įrengia šildymo, vėdinimo sistemas, šildomas grindis, padeda tinkamai sukomplektuoti santechnikos įrangą ir kt. Santechniko paslaugos – tai ir buitinės technikos, voniųdušų, gyvatukų ir kt. prijungimas, įrengimas.

Interjerofabrikas.lt siekia bendradarbiauti su santechnikos specialistais turinčiais patirtį, teigiamus atsiliepimus bei reikiamus sertifikatus. Tai turi garantuoti darbų saugą bei kokybę, ypač įrengiant įvairių tipų šildymo sistemas.

Santechnikai konsultuoja ir padeda pasirinkti geriausią vonios įrangą ne tik butų, individualių namų, bet ir komercinių patalpų savininkams ar nuomininkams. Viešosiose, komercinės paskirties patalpose būtina pasirinkti tvirtą įrangą ir dėl dažnesnio naudojimo bei greitesnio dėvėjimosi – dar geresnės kokybės medžiagas.

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį įsigyjant santechnikos prekes?

Interjerofabrikas.lt bendradarbiauja su patikimomis santechnikos gaminiais prekiaujančiomis įmonėmis. Jos pataria pasidomėti, kurioje šalyje gaminti santechnikos gaminiai. Europos gamintojai siūlo brangesnę, tačiau ir aukštesnės kokybės produkciją, o Azijoje pagamintos prekės, nors pigesnės ir iš pirmo žvilgsnio atrodo geros kokybės, tačiau jau po kelių mėnesių eksploatavimo dažnai sukelia problemų. Be to, ne visa produkcija gali atitikti ES standartus.

Remontuojant vandentiekio, kanalizacijos, šildymo sistemas, neišvengiamai reikės įsigyti bent keletą santechnikos prekių. Tad žmonės, norėdami sutaupyti, renkasi pigesnes dalis ir įrangą. Tačiau įsigiję kokybišką santechnikos įrangą vartotojai bent kelerius metus galės būti ramūs ir užtikrinti dėl nepriekaištingo tarnavimo. Nekokybiška santechnikos įranga ges, patirsite papildomų išlaidų ir nepatogumų.

Itin atidžiai reikia rinktis ir jungiamąsias prietaisų dalis: jos turėtų būti atsparios dilimui, korozijai, spaudimui bei slėgiui. Renkantis santechnikos prekes, pirmiausia reikia vertinti jų funkcionalumą, o ir įsitikinti, kad jos tiks ir jų nereikės grąžinti ar keisti.