Apie

Savo kuriamose erdvėse mes sudedame unikalias patirtis ir uždegančias avantiūras. Mes projektuojame originalius, įkvepiančius ir vieningus projektus privatiems ir komerciniams klientams Lietuvoje bei užsienyje. Kuriame privačių namų interjerus, komercinių patalpų interjerus, restoranus, viešbučius, parduotuves, ofisus, galerijas, rekreacijos bei sporto centrus.

                                                                          KONCEPTAS

Svarbiausias elementas kiekviename projekte yra konceptas, kuriame pasireiškiantis aiškus dizainas ir unikali patirtis, leidžianti sukurti unikalų rezultatą. Konceptu perteikiamas norimas charakteris, Atsispindintis gyvenimo būdas rezultate, projektuojamose vietose sukuria išskirtinį savitumą. Visumoje dizainas įgauna vaizdą, mintį ir pateikia norimus pojūčius. ​

                                                                          PROCESAS

Ijandesign darbo metodas yra grįstas kompleksiniu procesu, kuris turi daugelį aspektų. Pradedant konsultacijomis, užbaigiant iki smulkmenų išpildytu rezultatu. Namai tai skirtingų erdvių visuma kur kiekviena patalpa turi savo intenciją žmogaus poreikių išpildymui. Strategiško proceso rezultatas, dizainas jungiantis patalpų visumą į harmoningą aplinką.

logo_ijan

Julija Naradauskaitė
Telefonas +370 655 60557
Paštas info@ijandesign.com