carol-line-logo-be-design
carollinedesign_butas_lazdyneliuose_1
DSC_2147bw(1)

Būdama 10-ies žinojau, kur stosiu ir, kuo būsiu. Metai iš metų kryptingai to siekiau – dailės mokykla, įvairūs kursai pas savo srities specialistus, paruošiamieji kursai Dailės Akademijoje, stojamieji egzaminai ir štai jau žingsniuoju dizaino katedros koridoriuose.

Tik pabaigus studijuoti, pradėjau dirbti “IDW Metawood” kompanijoje, kurioje teko susipažinti su įvairiomis gamybos technologijomis, subtilybėmis, inovatyviausiomis medžiagomis bei jų panaudojimo galimybėmis. Esu laiminga turėjusi galimybę pakeliauti po pasaulį, įgyti praktikos dirbdama su vienais žinomiausių užsienio ženklų (Michael Kors, Massimo Dutti, Vince Camuto, Kurt Geiger, Stradivarius, Mango ir tt.), pamatyti ir “pačiupinėti” vienų garsiausių dizainerių idėjas (“Armani”, “Dior”, “Polo Ralph Lauren”, “Burberry”, ” Louis Vuitton”, “Zegna” ir tt.).

Visas nueitas kelias – teorinių žinių bei įvairiapusės praktikos kombinacija – šiandien man leidžia jaustis užtikrintai tuo, ką darau ir mėgautis kiekvienu procesu kuriant interjerus!

KAROLINA VAITAITYTĖ BALČIŪNIENĖ

Paslaugos
Kuo galiu Jums pagelbėti?

Mielai dirbu ne tik su pilnais projektais, bet susitinku vienai ar kelioms konsultacijoms pagal poreikį. Kaina priklauso nuo projekto sudėtingumo bei reikalingų paslaugų kiekio. Tikslesnę informaciją JŪSŲ situacijai suteiksiu jums patogiu būdu:

  • pokalbio telefonu metu;
  • elektroniniu paštu;
  • “Messenger” ar “Viber” žinutėmis.

Orientacinės paslaugų kainos:

  • Nuotolinė konsultacija – nuo 50 EUR
  • Vienkartinė konsultacija gyvai, trunkanti 1-2 valandas – 80-150 EUR (priklausomai nuo objekto apimties).
  • Projekto įgyvendinimas – nuo 30 iki 50 EUR/m2

INTERJERO DIZAINERĖ: VISO SAVO „TURTO“ NAMUOSE EKSPONUOTI NEREIKIA

Skaitykite straipsnį STRUCTUM žurnale - Nuoroda

carol-line-logo-be-design

DIZAINERĖ KAROLINA VAITAITYTĖ BALČIŪNIENĖ

Prisijunkite prie IF bendruomenės Įkvėpimas, patarimai ir pasiūlymai

Tiesiai į Jūsų el.paštą