Prenumeruokite mus!
Patarimai, Naujienos, Idėjos, Partnerių pasiūlymai, Parodų informacija!

Santechnika

Raskite geriausius apšvietimo profesionalus visoje Lietuvoje! Interjerofabrikas.lt padės Jums užmegzti ryšius su specialistais, puikiai išmanančiais naujausias apšvietimo ir dizaino tendencijas, galinčiais pasiūlyti optimalius apšvietimo sprendimus bet kokio tipo interjerui ir eksterjerui.

Be tinkamo apšvietimo neįmanoma sukurti harmoningo, funkcionalaus, universalaus ir, svarbiausia, jaukaus interjero. Tinkamai parinkti šviestuvai patalpose padeda išskirti tai, kas gražiausia, unikalu ir nepakartojama. Norint sukurti efektyvų apšvietimą, reikia gerai suplanuoti, kur ir kokie šviestuvai bus montuojami, apsvarstyti, kokio intensyvumo šviesos reikia skirtingose funkcinėse zonose, todėl į pagalbą pasitekti reikėtų profesionalias apšvietimo įmones bei interjero dizainerius.

Interjerofabrikas.lt padės rasti apšvietimo specialistus, kurie:

Pasiūlys platų šviestuvų pasirinkimą. Šviestuvais prekiaujančios įmonės asortimente turi daugybę šviestuvų modelių, tinkančių tiek prie ekspresyvaus modernaus, tiek ir prie ramaus klasikinio interjero. Tinkami šviestuvai padės įkurti namus, viešąsias, komercines patalpas pagal naujausius higienos reikalavimus ir standartus, o patalpose esantiems žmonėms leis jaustis komfortiškai ir maloniai.

Patars ir padės išgryninti idėjas. Apšvietimo specialistams ir interjero dizaineriams visuomet rekomenduojama pateikti ne tik detalų patalpų planą, bet ir pasikviesti juos „gyvai“ apžiūrėti patalpas, kuriose įrengiamas apšvietimas. Profesionalai pateiks naujų ir netikėtų idėjų, pakonsultuos, kas konkrečiu atveju būtų patogiau, ekonomiškiau, funkcionaliau, įdomiau. Be to, visada atsižvelgiama į klientų pageidavimus ir gyvenimo būdą.

Interjerofabrikas.lt ekspertai pataria:

Svetainės apšvietimas padės akcentuoti interjero išskirtinumą. Įrengiant svetainės apšvietimą svarbiausia ieškoti funkcionalumo, kad šviestuvai tarnautų visais gyvenimo atvejais – ir skaitant, ir ilsintis.

Virtuvės apšvietimas turėtų būti reguliuojamo intensyvumo. Jei šviesa bus blanki, darbuotis virtuvės maisto ruošimo zonoje bus nepatogu, todėl rekomenduojama pagalvoti ne tik apie LED paneles, bet ir apie baltesnę spalvą skleidžiančias LED juostas. Virš valgomojo stalo puikiai tiks šiltesnę baltą skleidžiantis pakabinamas šviestuvas.

Miegamojo apšvietimas turėtų veikti raminamai, padėti atsipalaiduoti, todėl šioje patalpoje reikėtų įrengti išskaidytos šviesos šaltinius, taip pat atskirai apšviesti spintą, lentynas, lovą ir spinteles prie lovos.

Vaikų kambario, vonios, prieškambario apšvietimas turėtų būti pakankamai ryškus, o dar geriau įrengti reguliuojamo ryškumo apšvietimą.

REKVIZITAI
Indrė Liktoravičienė
Ind. Veiklos nr. 945711
+370 646 53924
info@interjerofabrikas.lt

 

REKLAMA

Sužinoti plačiau

 

SEKITE MUS