Prenumeruokite mus!
Patarimai, Naujienos, Idėjos, Partnerių pasiūlymai, Parodų informacija!

Santechnika

Ieškote buitinės technikos? Interjerofabrikas.lt padės rasti patikimiausius buitinės technikos tiekėjus ir specialistus, galinčius patarti visais buitinės technikos įsigijimo ir eksploatavimo klausimais. Santechnikų kategorijoje taip pat rasite specialistų, galinčių prijungti naujus prietaisus.

Prieš įsigyjant buitinę techniką, reikėtų pasikonsultuoti ir su Interjerofabrikas.lt dizaineriais, kurie pateiks patarimų, kaip virtuvėje funkcionaliai ir protingai išdėstyti visus elementus, į ką atkreipti dėmesį projektuojant virtuvę ir kt.

Buitinės technikos pasirinkimas prasideda nuo paieškos. Daugeliui aktualu, kur buitinės technikos rasti pigiau, kur dirba patyrę, daug žinių sukaupę darbuotojai, kuriose fizinėse ir elektroninėse buitinės technikos parduotuvėse kokybiškai aptarnaujama, suteikiama papildomų paslaugų, pavyzdžiui, nemokamas buitinės technikos pristatymas ir pan. Radus patikimiausias įmones, laukia kitas etapas – rinkimasis tarp gamintojų ir modelių.

Kaip išsirinkti buitinę techniką?

Pirmiausia reikia nuspręsti, ar rinksitės laisvai pastatomą, ar įmontuojamą buitinę techniką. Jei pastatomą, tuomet buitinės technikos spalva turi derėti prie virtuvės baldų, sienų bei grindų spalvos bei tarpusavyje. Pavyzdžiui, jei orkaitė – sidabrinės spalvos, sidabrinis turėtų būti ir šaldytuvas bei mikrobangų krosnelė.

Įmontuojama buitinė technika pastaruoju metu populiaresnė, tačiau ją pasirinkus reikia suprojektuoti virtuvę, tik po to surinkti baldus ir galiausiai pagal matmenis įsigyti buitinę techniką.

Į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis buities prietaisus?

  • Šeimos narių poreikiai. Renkantis buitinę techniką, svarbūs visų namų gyventojų poreikiai, tad turintiems didesnę šeimą visuomet patariama įsigyti didesnį nei numatyta šaldytuvą ir šaldiklį, indaplovę, skalbimo mašiną, skalbinių džiovyklę ir kitus prietaisus.
  • Patikimi buitinės technikos gamintojai. Nėra blogų ar gerų buitinės technikos gamintojų. Reikia išsirinkti konkrečius prietaisus ir pasidomėti vartotojų apie juos pateikiamais atsiliepimais. Ne visuomet aukšta buitinės technikos kaina garantuoja nepriekaištingą kokybę. Tačiau savaime aišku, kad pigi buitinė technika taip pat nebus aukštos kokybės ir pakankamai funkcionali.
  • Ketinamos naudoti funkcijos. Prieš išsirenkant buitinę techniką, reikėtų pagalvoti apie ketinamas naudoti funkcijas. Pavyzdžiui, jei naudojate tik 2–3 skalbimo mašinos programas, neverta pirkti 30 skirtingų programų turinčio prietaiso.

Garantija. Standartiškai buitinei technikai suteikiama 2 m. garantija. Verta pasidomėti garantijos pratęsimu bent iki 3 m. ar ilgiau.

REKVIZITAI
Indrė Liktoravičienė
Ind. Veiklos nr. 945711
+370 646 53924
info@interjerofabrikas.lt

 

REKLAMA

Sužinoti plačiau

 

SEKITE MUS