DG interjerai – Smėlio spalvos apartamentai

Dviejų kambarių butas, beveik 54 kv.m. esantis prestižinėje Vilniaus vietoje. Vos įžengus į butą jaučiamas erdvės pojūtis. Hole įrengta didelė ir talpi spinta, kuri tarnauja ne tik lauko drabužiams laikyti, bet taipogi vietos užtenka ir buitiniams daiktams pasidėti. Spintos rankenėlės per visą durų aukštį puošia fasadą ir visą sieną paverčia dekoratyvia, tuo tikslu didelis holo veidrodis sumontuotas atskirai priešingoje sienoje. Visai šalia esanti darbo zona su balto metalo karkaso lentynomis atrodo labai lengvai ir elegantiškai. Taip pat šiame bute turime nestandartiškai didelę vonios patalpą. Jos išskirtinumas ne tik dydis, bet ir ryškaus, aktyvaus rašto marmuro plytelės, kurios suteikia prabangos.
Lubos žemintos tik ten kur to reikalavo einantys rekuperacijos vamzdžiai, to pasekoje turime visose zonose labai gražiai išformuotas lubas, kurias svetainės ir holo erdvėje puošia dekoratyvinis apvadas.
Pagrindinėje erdvėje pirmiausiai išvystame valgomojo ir virtuvės zonas. Virtuvė išties didelė, simetrinės formos, sukurtas įspūdis tarsi ji būtų nišoje, kurioje daug vietos daiktų pasidėjimui bei užtektinai stalviršio paviršiaus maisto gamybai.
Valgomojo zonos išskirtinumas – puošnus šviestuvas virš stalo, kuris yra pagrindinis šios erdvės akcentas. Dekoratyvinę ir kartu zonų atskyrimo funkciją atlieka baltų tašelių sienos dekoras.
Kadangi buvo pakeista miegamojo durų vieta ir durys perkeltos į svetainę, norėjosi, kad jos būtų kuo mažiau matomos ir jokiu būdu ne standartinės, tad pasirinkome stumdomų aukštų durų sprendimą. Kai jos atstumtos – miegamojo erdvė tampa vientisa su bendra svetainės erdve. Tuo tarpu užstumtos durys tampa beveik nematomos, estetiškai susilieja su siena tokiu būdu visas dėmesys krypsta į tv baldą, kuriame sumontuotas dekoratyvus apšvietimas kai norisi jaukios, neryškios šviesos.
Turbūt svarbiausias svetainės akcentas ir puošmena – paveikslas. Jame nuostabiai atkartojamos visos pagrindinės interjero spalvos.
Miegamajame pakeitus durų vietą suprojektuota per visą sieną didelė spinta, jaukumo ir tuo pačiu dekoratyvumo suteikia medžio tašelių fragmentai iš abiejų lovos pusių. Šioje erdvėje harmonijai kurti pasirinkome puikiai derančią su smėlio atspalviais tamsią samanų žalumo spalvą užuolaidoms bei pagalvėlėms.
Norėjosi sukurti jaukų, šiltą ir šviesų interjerą, panaudojant kuo mažiau baltos spalvos, tad pagrindiniam tonui užduoti pasirinkta šviesi smėlinė spalva, kurią papildo jos tamsesni atspalviai. Jaukumo suteikia natūralaus medžio šviesios, balintos parketlentes, prie kurių derinome ir balduose naudotą medžio dekorą, būtent šiuo atveju rinkome kuo panašesnį į grindis.
Akcentine spalva pasirinkta violetinė, kurią papildo aukso detalės padedančios kurti prabangos jausmą.

Realizacija: 2021
Interjeras: DG Interjerai
Nuotraukos: Vaidotas Darulis Photography