Artas Design Namas Vilniuje Black

Namas – black edition VIlnius

Pagrindinis tikslas buvo geriausiai atskleisti namo interjero architektūros struktūrą ir funkcionalumą. Kadangi pagrindinis buvo tikrai gerai suprojektuotas architektų tai padėjo suplanuoti interjero erdves idealiai. Visi kambariai pakankamų plotų patogiai numatyti reikiamus balus ir tam tikras zonas. Kadangi architektų numatyta daug didesnių langų nusprendėme pasirinkti tamsesnį koloritą. Tamsios spalvos suteikė interjerui jaukaus gylio, paslaptingumo, išskirtinumo ir originalumo. Namo interjeras, kuriame gyventu ne kiekvienas.

Pirmiausiai tai vienas iš drąsesnių idėjiniu sprendimų kuriant šiems namams gyvenamąją aplinką. Klientams yra labai artimas tamsesnių tonų koloritas. Jie domėjosi ir daug analizavo interjero analogų, kurie įkvėpė namų interjero kuriamai vizijai. Kalbant apie namo interjero visumą tai pavyko atskleisti net ir pagalbinėse patalpose. Klientai pageidavo skirti dėmesį ir techninėse namo zonose, tada suprojektavome gana estetišką nei įprastai skalbyklos ir katilinės interjerą. Dominavo akmens ir pilko grafito spalvos kolorito stilistika.

Namo koridoriuje numatyta spinta su dideliais veidrodžiais, kad vizualiai padidintu interjero erdvę, taip pat numatėme zoną trumpam prisėdimui. Svetainė virtuvė ir valgomasis buvo apjungti siekiant suteikti kuo daugiau erdvės pagrindinei namo zonai. Suprojektuota funkcionali virtuvė su baro zona, kuri suteikė šiai zonai jaukumo ir lengvai atskyrė nuo valgomojo ir svetainės.

Valgomojo zona numatyta šalia virtuvės išskiriant stalą su kėdėmis atviresnėje erdvėje. Svetainės interjeras pasižymėjo dinamiška ir patogumu atsiskleidžiančia aplinka. Minkštieji baldai numatyti tamsesnių spalvų su subtiliai ryškesniais akcentais kaip ir valgomųjų kėdžių. Miegamojo interjeras turėjo atskleisti tamsią, ramią ir jaukią aplinką skirtą poilsiui. Tam pasirinkome panaudoti pilko grafito spalvos tonus su oranžiniais akcentais suteikti tam tikro išskirtinumo. Drabužinės interjere norėjosi funkcijos drabužiams ir subtilios prabangos per tam tikrus elementus.

Vonios kambariai numatyti name du. Vienas skirtas svečiams ir patiems klientams dienos metu, nes yra arčiau svetainės ir virtuvės, o kitas skirtas išskirtinai prie miegamojo kambario. Vienas vonios interjeras numatytas šviesesnis lengvesnis, su juodais akcentais. Šis kambario interjeras yra labai erdvių ir patogių dušu, šalia suprojektuotos dvi kriauklės patogesniam gyvenimui. Na ir pagrindinis akcentas viso namo interjere tai tamsus ir juodas svečių vonios kambarys. Tai viena išskirtiniausių namo interjero erdvių. Tamsios natūralaus akmens sienos, didelis veidrodis su apšvietimu ir juoda keramika su taip pat juodais santechnikos akcentais. Jauki, tamsi ir išskirtinė vonios erdvė atskleidžia klientų drąsa pasirenkant šį koloritą ir išskirtinį pojūtį į interjero dizainą.

Visas namo interjeras projektuotas apgalvojat kiekvieną erdvės kampą,o viso interjero vientisumą, stiprią dizaino estetiką sujungia tamsios spalvos, jaukūs akmens ir medžio motyvai. Akcentai interjero dizaine vyravo rafinuotos oranžinės spalvos. Pavyko suprojektuoti puikų išskirtinį namo interjero dizainą, kuriame dominuoja išskirtinė emocija ir harmonija.

Plotas: 190kv/m Vieta: Vilnius Metai: 2020