I. BENDROSIOS NUOSTATOS

• Šios taisyklės (toliau - Taisyklės) sudarytos norint užtikrinti Jūsų (toliau - Klientas) ir internetinės svetainės interjerofabrikas.lt (toliau – Svetainė) teises, nustatyti abiejų šalių pareigas ir atsakomybes.
• Taisyklės yra taikomos, kai Klientas bet kokiu būdu ar forma naudojasi Svetaine, pateikia asmeninius ar kitokius duomenis, skaito Svetainėje esančią informaciją, komentuoja, neapsiribojant tik tuo (toliau viskas bendrai – Paslaugos).
• Klientas komentuodamas, naršydamas ar kitaip naudodamasis Svetaine sutinka, kad įdėmiai perskaitė visas Taisykles, suprato jų turinį ir be jokių išlygų sutinka su visomis Taisyklėse išdėstytomis nuostatomis ir įsipareigoja jų laikytis. Jei Klientas nesutinka besąlygiškai prisiimti ir laikytis visų šiose Taisyklėse nustatytų įsipareigojimų, Klientas neturi teisės naudotis jokiomis Svetainės Paslaugomis.
• Svetainė atleidžiama nuo bet kokios atsakomybės tais atvejais, kai nuostoliai kyla dėl to, jog Klientas, neatsižvelgdamas į jam teikiamas rekomendacijas ir savo įsipareigojimus, nesusipažino su Svetainės Taisyklėmis, nors jam tokia galimybė buvo suteikta.
• Svetainė turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti Taisykles.

II. PRIVATUMO POLITIKA

• Pirmą kartą lankantis Svetainėje, mes paprašysime Jūsų patvirtinti, jog sutinkate, kad būtų naudojami slapukai žemiau išdėstytomis sąlygomis.
• Iškilus bet kokiems klausimams dėl mūsų taikomų asmens privatumo apsaugos nuostatų, rašykite mums adresu interjerofabrikas@gmail.com

Kam dar gali būti teikiami Jūsų asmens duomenys?

Duomenys gali būti teikiami duomenų tvarkytojams, kurie atlieka Svetainei tam tikrus darbus ir teikia paslaugas (informacinių technologijų bendrovės, bendrovės, kurios teikia naujienlaiškių teikimo paslaugas, analizuoja statistiką ar kitaip padeda kokybiškai teikti Paslaugas).

III. SLAPUKŲ NAUDOJIMAS

Slapukai („sausainiukai“) - tai duomenys, perduodami iš Svetainės į Kliento kompiuterį. Slapukų, naudojamų Svetainėje, priėmimas nesuteikia prieigos prie Kliento asmeninės informacijos. Administratorius naudojasi slapukais, kai reikia identifikuoti Kliento kompiuterį, o tai suteikia galimybę Administratoriui pasiūlyti geresnę Paslaugų kokybę.

Kam mes naudojame slapukus?

Slapukų surinkta informacija leidžia mums užtikrinti Jūsų galimybę naršyti patogiau, teikti Jums patrauklius pasiūlymus bei daugiau sužinoti apie svetainės naudotojų elgesį, analizuoti tendencijas ir tobulinti svetainę, Klientų aptarnavimą ir Administratoriaus teikiamas paslaugas.

Kokius slapukus mes naudojame?
Techniniai slapukai. Techniniai slapukai padeda atvaizduoti Jums interneto svetainės turinį Jūsų įrenginyje. Techninių slapukų pagalba užtikrinamas interneto svetainės funkcionalumas, bei prisitaikymas prie Jūsų poreikių, pavyzdžiui svetainės atvaizdavimą pritaikyti Jūsų ekrano dydžiui. Techniniai slapukai yra būtini tinkamam interneto svetainės veikimui. Be jų negalima  sudaryti galimybės visapusiškai naudotis mūsų interneto svetaine. Techniniai slapukai taip pat užtikrina, kad Jums davus sutikimą to nereikės daryti pakartotinai kiekvieną kartą Jums besilankant mūsų internetinėje svetainėje.
Šie slapukai nerenka apie Jus informacijos, kuri naudojama prekybai ar rinkodarai.
Funkciniai slapukai. Funkciniai slapukai yra skirti pagerinti  interneto svetainės funkcionalumą, padaryti interneto svetainę patogią Jūsų naudojimui. Jums pageidaujant, funkciniai slapukai padeda automatiškai įsiminti Jūsų registracijos duomenis, bendrauti su Jumis, tiekiant gyvos pagalbos paslaugas naršymo metu, bei išsaugoti  svetainėje Jūsų pasirinkto veikimo palaikymo funkcijas.
Šie slapukai nerenka apie Jus informacijos, kuri naudojama prekybai ar rinkodarai.
Analitiniai slapukai. Analitiniais slapukais mes siekiame geriau pažinti mūsų interneto svetainės lankytojus, kad galėtume kuo efektyviau pritaikyti mūsų interneto svetainės veikimą prie Jūsų poreikių ir norų. Analitinių slapukų pagalba analizuojame savo veiklą. Analitiniai slapukai taip pat mums padeda gerinti savo veiklą ir užtikrinti, kad Jūsų apsilankymai mūsų interneto tinklapyje Jums būtų naudingi, o prekės aktualios. Analitinių slapukų surinkta informacija yra bendrinė ir nėra individualizuota. Analitinių slapukų informaciją gali būti panaudota siekiant atvaizduoti populiariausias žiūrėtas paslaugas, pateikti informaciją apie šiuo metu aktualiausias paslaugas ir kitą naudingą informaciją Jums naršant.  Analitiniai slapukai gali būti panaudojami ir siekiant įvertinti mūsų reklaminių kampanijų tikslingumą.

Kaip atsisakyti ir valdyti slapukus?

Apsilankę Svetainėje Jūs galite pasirinkti, ar norite naudoti slapukus. Slapukus galite valdyti ir (arba) ištrinti pagal savo pageidavimus. „Internet Explorer“, „Safari“, „Firefox“, „Chrome“ ar kitos naršyklės nustatymuose galite pasirinkti, kuriuos slapukus norite priimti ir kuriuos atmesti. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumoje naršyklių galite nustatyti, kad slapukai nebūtų įrašomi. Šių nustatymų buvimo vieta priklauso nuo jūsų naudojamos naršyklės.

Jei nesutinkate, kad į Jūsų kompiuterį ar kitą įrenginį būtų įrašomi slapukai, galite bet kada atšaukti sutikimą juos naudoti pakeitę nustatymus ir ištrynę įrašytus slapukus. Jei pasirinkote ištrinti slapukus, nepamirškite, kad bus pašalintos ir visos nustatytos parinktys. Be to, visiškai užblokavus slapukus, daug interneto svetainių (įskaitant mūsų Svetainę) gali veikti netinkamai.

Mūsų Svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Atkreipiame dėmesį, kad Administratorius nėra atsakingas už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo principus.

IV. ASMENS DUOMENŲ SAUGUMAS

Jūsų Asmens duomenys tvarkomi atsakingai ir saugiai. Nustatydami asmens duomenų tvarkymo priemones, taip pat duomenų tvarkymo metu, įgyvendiname tinkamas teisės aktuose nustatytas duomenų apsaugos technines ir organizacines priemones, skirtas apsaugoti Jūsų tvarkomus asmens duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, sugadinimo, pakeitimo, praradimo, atskleidimo, taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo.

• Svetainė turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti Privatumo politiką.
• Privatumo politikos papildymai ar pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo Svetainėje dienos.
• Jei po Privatumo politikos papildymo ar pakeitimo Klientas ir toliau naudojasi Svetaine ir jos teikiamomis Paslaugomis, laikoma, kad Klientas sutinka su šiais papildymais ir/ar pakeitimais.
• Atlikę reikšmingų pakeitimų, apie tai pranešime Svetainėje arba kitomis atitinkamomis susisiekimo priemonėmis, kad Jūs galėtumėte peržiūrėti šiuos pakeitimus prieš toliau naudodamiesi mūsų Svetaine.
• Administratorius turi teisę bet kada, be išankstinio įspėjimo apriboti arba sustabdyti Kliento galimybę naudotis Svetainės Paslaugomis. Taip pat turi teisę nutraukti Svetainės veiklą apie tai neinformavęs Kliento.

V. BENDROS KOMENTAVIMO NUOSTATOS

• Kiekvieno komentatoriaus nuomonė turi būti gerbiama. Klientas privalo laikytis visų etikos normų: nesikeikti, neįžeidinėti ir negrasinti. Pranešimai, pažeidę šią taisyklę, bus trinami be jokio perspėjimo.
• Draudžiama skiltyje „Vardas“ bei komentaro laukelyje tiesiogiai ar netiesiogiai įrašyti internetinės nuorodos adresą, kuris turi reklaminių tikslų. Tokie ir bet kokie kiti komentarai gali būti trinami be jokio perspėjimo.
• Klientas komentuoti gali anonimiškai arba prisiregistravęs/prisijungęs prie Svetainės.