Nestandartinių baldų gamyba

logo_baltas-01

VAIKŲ BALDAI - GENIUKAI

87193899_1032829257099020_932869976182751232_o

MARGAS GENYS Apie mus

Mūsų įmonės pagrindinė veikla yra baldų projektavimas, gamyba ir montavimas. MARGAS GENYS simbolizuoja komandos kruopštumą, kantrybę klientui, kuriamos produkcijos įvairovę ir ilgaamžiškumą. MES esame energinga, šiuolaikiška, novatoriška organizacija, besidominti naujausiomis tendencijomis baldų bei interjero srityse. 

Baldų gamyboje naudojame laminuotą medžio drožlių plokštę, medžio masyvo fasadus, natūralią faneruotę, stalviršius ir plokštes dengtus HPL medžiagomis, MDF ir kt.

MES “netupime” ant vienos medžio šakos, nuobodžiai stuksendami snapu į apkerpėjusį kamieną.  MES kaskart atrandame dar neištyrinėtus miško kampelius.

MŪSŲ PROJEKTAI Nestandartiniai baldai

Mūsų projektai MARGI asortimentu. Vertiname draugystes su interjero dizaineriais bei architektais ir džiaugiamės kaskart galėdami jų sukurtą viziją popieriuje perkelti į realią kliento erdvę. Vis dažniau į virtuvės zoną klientai prisijaukina natūralų akmenį, kvarcą ar granitą, teikia daugiau dėmesio ilgaamžiškumui. Turėdami ištikimus buitinės technikos partnerius mes siūlome nemokamą asmeninio vadybininko konsultaciją, kuri padės nepasiklysti naujausių technologijų miške.

Vonios kambaryje vis dažniau karaliauja corean medžiaga. Konsultuojame ir gaminame.

Turi savo verslą ir reikalingi nestandartiniai sprendimai? Pasikalbėkime. Neturi interjero dizainerio? Nebijok, mūsų komanda padės.

GENIUKAI Vaikų projektai

Mūsų klientai nuo verslininko iki kūdikio. Kurti stilingą ir žaismingą vaikystę vaikų kambaryje sustiprino motinystė. Gaminame baldus, padedančius vaikui ugdyti savarankiškumą, pažadinti norą kurti, svajoti bei pavargus kokybiškai pailsėti.

MŪSŲ KURTI BALDAI Vaikams

info@margasgenys.lt
+370 648 08242
Kaunas, Lietuva
www.margasgenys.lt